Firmamız Hakkında Bilgi

1985 yılından beri önemli bir tecrübeye sahip olan Kocaeli Güven Nakliyat, hizmette sınır tanımamış ve müşteri memnuniyeti için gerçekten yıllardan beri çok çalışmıştır. Bir nakliye firması olarak eleman eğitimi ve tecrübeli eleman kabiliyeti konusunda çok dikkatli davranıyoruz. Bütün personelimiz taşımacılık ile birlikte yükleme ve boşaltma konusunda önemli bir bilgi alt yapısına sahiptir. Buna ek olarak asansörlü sistem ve benzeri yöntemler noktasında farkını ortaya koymuş bir firmayız. Müşteri memnuniyeti her zaman ilk temel hizmetimiz olmakla beraber, bu hedefe ulaşma noktasında çok önemli yatırımlar yapmaktan kaçınmıyoruz. modifiye ettiğimiz araçlarımız ve modern bir yapıya sahip olan araç kasaları ile birlikte, her türlü taşımacılık konusunda size güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz. Şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve depolama hizmetleri ile birlikte size bu konuda yardımcı olmak için çok çalışıyoruz. Hizmetlerimiz oldukça geniş olmakla beraber, parça eşya taşımacılığı asansörlü taşımacılık ve evden eve nakliyat konusunda tam da sizin beklediğiniz hizmet performansını en iyi şekliyle ortaya koyuyoruz.

Misyonumuz

Geniş bir araç filosu ile birlikte bu bölgede taşımacılık konusunda önemli görevlere sahibiz. Görevini yerine getirme konusunda firmamız her zaman bilinçli bir performans ortaya koymaktadır. Teknoloji kullanımı ve nakliye gelişimleri konusunda tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Müşterilerimiz için daha iyi hizmet sunma konusunda bugün çok çalışıyoruz yarın yine çalışmaya devam edeceğiz. Üstlendiğimiz görev ve yerine getirdiğimiz sorumluluklarla birlikte, bu bölgede nakliye hizmet için gerçekten önemli bir ayrıcalık yaratmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

10 yıllar boyu verdiğimiz hizmetlerle birlikte kendine güvenen bir firma olarak, nakliye konusunda size yardımcı oluyoruz. Bundan sonraki süreçte en gelişmiş araçlar ve gelişmiş taşıma yöntemleri ile birlikte, yine size hizmet vermeye devam edeceğiz. Uygun nakliye fiyat çözümleri ile birlikte her zaman müşterilere gerekli desteği sağlamak için çok ciddi ve esaslı bir şekilde çalışmalarımız devam etmektedir. Bizi tercih eden hiçbir müşteri bundan sonra da memnuniyetsizlik duymayacak. Temel hedefimiz müşteri memnuniyeti olmakla beraber, bu konuda yatırımlarımız devam ediyor ve çalışmalarımız sizin için en iyi sonuçları ortaya koyuyor.

Neden Kocaeli Güven Nakliyat

NAKLİYE KONUSUNDA BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN GERÇEKTEN ÇOK FAZLA SEBEP VAR

kocaeli güven nakliyat

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Nakliye endüstrisine bağlı bir firma olarak bu konuda çok önemli yatırımlarımız var. Asansörlü sistem, modern bir araç filosu ve bilinçli eleman kadrosu, bu konuda bizi ayrıcalıklı bir yere getiriyor.

30+ YIllık Deneyim

30 yılı aşkın süreden beri nakliye konusunda sürekli gelişerek varlığımızı sürdürüyoruz. İhtiyaç duyduğunuz zaman ve bizi aradığınızda, en tecrübeli ekiple birlikte hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Kaliteli Hizmet

Evden eve eşya taşımacılığında kullandığımız yöntemler gerçekten çok modern. Özellikle demonte çalışmaları ve ambalaj konusunda yöntemlerimiz ve kullandığımız malzemeler, bizi ayrıcalıklı hale getiriyor.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Eşyaları sapasağlam alıyoruz ve yine sağlam bir şekilde size teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyeti için referansımıza bir göz atmanız yeterli olacaktır. Güven ve uygun fiyat parolası ile birlikte size yardımcı olmaya hazırız.

UYGUN TEKLİFLERLE SİZİ BEKLİYORUZ

KOCAELİ GÜVEN NAKLİYAT Telefon: 0262 644 01 43