nakliyat görüntüleri
evden eve nakliyat,nakliye

Evden Eve Nakliyat

Firmamızın gerçekleştireceği evden eve nakliyat öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir.

Bu tespitteki amaç; eşyanızı evden eve nakliyatındaki aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Fiyatlandırma; eşyanın hacmi evden eve nakliyat noktaları arasındaki mesafe ve kat durumları göz önünde bulundurularak yapılır.

Evden Eve Nakliyatta Taşınacak eşyalarınızın demontesinden ambalaj-paketlemesinden, taşınmasından, evden eve nakliyesinden ve monte edilmesinne kadar bütün işlemleri uzman ve tecrübeli kadromuzla en güzel şekilde evden eve nakliyatını sağlarız

Evden eve nakliyat da firmamızın eşya nakletme sıralaması aşağıdaki gibi olacaktır. Evden Eve Nakliyat da Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve iplerle sarılıp paketlenir.

Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz cinste eşyalarınız naylona sarılır. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir.


Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve ipler çözülüp alınır.Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp iple bağlanır. Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır.

Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır. Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır. Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır. Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

 

Parsiyel Taşıma

Evden Eve Nakliyat seçeneklerimizde iki evin aynı anda büyük bir araçta taşınmasıdır.Daha çok kamu personelinin tercih ettigi bir taşıma türü olup.evden eve nakliyat fiyatlarında uygun fiyat seçenegi arasına girmektedir.Ekonomik olmsı bir çok kamu personelinin evden eve nakliyatta tercihi haline gelmiştir.

 

Ofis Taşıma

Büro-Ofis-Banka taşımalarında elemanlı olarak evden eve malzemeleri kullanarak yapılan taşımada bir çok firma ve banka ihtiyaçlarına göre evden eve nakliyatta gösterdigimiz titizlikle nakliyat yaparak taşımaktayız

Kocaeli Guven Nakliyat İletişim